Kurumsal

Sürekli değişen müşteri ihtiyaçları karşısında doğru ve hızlı çözümler sunan, sürekli gelişim ve ilerlemeyi kendisine ilke edinmiş, müşteri odaklı, güvenilir ve çevreye karşı sorumluluklarını yerine getiren bir FİRMA olmak için yorulmadan çalışıyoruz.

Misyonumuz

Sürekli değişen müşteri ihtiyaçları karşısında doğru ve hızlı çözümler sunan, sürekli gelişim ve ilerlemeyi kendisine ilke edinmiş, müşteri odaklı, güvenilir ve çevreye karşı sorumluluklarını yerine getiren bir FİRMA olmak.

Vizyonumuz

Sektöründe dünyanın ve Türkiye'nin öncü markaları ile yıllardır koruduğumuz ve birer gelenek haline dönüştürdüğümüz değerlerimizi sektörün vazgeçilmez standartları haline getirmek.

Degerlerimiz

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak. Sürekli gelişmek, yenilikçi ve dinamik olmak. Sosyal ve çevresel sorumluluklarımızı ciddiye almak. Dürüstlük, güvenilirlik ve şeffaflık. Ekip çalışması ve azim

''Başarı Tesadüf Değildir!''

Ar-Ge

Ar-Ge çalışmalarımız hız kesmeden sürekli olarak devam ediyor. Müşterilerimizi her zaman kalite ile buluşturuyoruz.

Başarı & Kalite

Markamıza her geçen gün değer katıyoruz. Kalite'ye olan düşkünlüğümüz müşterilerimize olan saygımız ile gözümüz devamlı yıldızlarda.

Çevreye Duyarlı

Üretirken doğayı koruyoruz. Bulunduğumuz yerleri güzelleştiriyoruz. Her yıl fidanlar dikiyoruz.

Mutlu Müşteri

Hem üretiyoruz, Hem pazarlıyoruz, Her daim müşteri memnuniyetini kendimize ilke edindik ve bu yolda daima katlanarak ilerleyeceğiz.

İç ve Dış Cephe Boya Grupları

Hırdavat Grubu

Seramik Grubu

Banyo Seramik Grubu

TOP